3 punkty do przodu!

We wtorek 14 października Dynovia wygrała bez większego trudu z zespołem z Wiśniowej 4:0. Od pierwszych minut to my przeważaliśmy na boisku a przeciwnik zdołał zbudować tylko kilka akcji. Mimo takiego przebiegu spotkania, drugą połowę meczu zagraliśmy jeszcze lepiej niż pierwszą oraz zaprezentowaliśmy więcej ładnych, zgranych akcji. Warta uwagi zdecydowanie jest pięknej urody bramka Michała Banasia na 2 do 0, gdzie po dośrodkowaniu Michała Kosiora oszukał bramkarza strzałem "piętką". Widać było duże braki w przygotowaniu fizycznym przeciwnika zaś my dysponowaliśmy dużą ławką rezerwowych. Dobrym krokiem okazało się wejście na boisko Michała Kosiora, który zaprezentował wysoki poziom zaliczając gola, asystę oraz nieco ożywiając zespół. Nie sposób zapomnieć o licznej publiczności, która w połowie wypełniła widownię oraz niosła dopingiem naszych zawodników. Już w sobotę nasz zespół jedzie walczyć z wiceliderem tabeli, zespołem z Leżajska, gdzie zagra bardzo trudny mecz. Liczymy że naszym zawodnikom uda się zdobyć cenne punkty.

Skład: Kiełbasa D-Brągiel, Toczek, Spólnik, Chrobak-Kryczyk, Baran, Banaś, Chromiak-Pindak, Demczak

Na zmiany: Karaś, Ulanowski, Kiełbasa J, Hałas, Bujdasz, Kosior